Réway debutoval v drese Popradu

Obr. Zdroj : wikipedia.org

Snáď najviac kontroverzný útočník súčasného slovenského hokeja Martin Réway debutoval v drese slovenského HK Poprad. Mužstvo z pod Tatier vycestovalo do maďarskej Budapešti kde si zmerali sily s domácou Ùjbudou . S aktuálne piatim mužstvom najvyššej slovenskej Tipsport ligy to nevyzeralo veľmi ružové,keď po dvoch tretinách prehrávali 2:1. No potom prišla tretia tretina na začiatku,ktorej po necelých štyroch minútach vyrovnával stav na 2:2 holanďan Dalhuisen,pre ktorého to bol v tejto sezóne gól s poradovým číslom osem,a o štyri minúty neskôr dával na konečných 2:3 pre hostí Pierre-Luc Mercier. Martin Réway,ktorý strávil na ľade 20 minút a 11 sekúnd nebodoval a predstavil sa v druhej formácii.